Sklep z upominkami

BOMBONIERKA „GRAND”

Czy jest lepszy upominek z podróży dla bliskiej osoby niż wykwintna bombonierka, która w subtelny sposób nawiązuje do pobytu w luksusowym hotelu, w zabytkowym mieście? Gorąco polecamy zaprojektowaną w dwóch wersjach i wyprodukowaną na specjalne zamówienie bombonierkę Grand Hotelu.

PRALINKI

Pyszne czekoladowe pralinki, w opakowaniu z logo Grand Hotelu, ucieszą wszystkich obdarowanych, a szczególnie, jak sądzimy, dzieci – do których adresujemy tę pamiątkę.

MONOGRAFIA GRAND HOTELU

Nabywając książkę „Grand Hotel” mają Państwo niepowtarzalną okazję wzbogacić swój księgozbiór o niezwykle cenną i ciekawą pozycję. Autorka monografii pani profesor Irena Homola – Skąpska w sposób zajmujący i barwny, przytaczając mnóstwo anegdot i opowieści, opisuje dzieje legendarnego Grandu, a także ludzi z nim związanych. Serdecznie polecamy tę lekturę – jest znakomitą pamiątką i niebanalnym upominkiem.

RĘCZNIKI

Indywidualnie zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie ręczniki frotte w doskonałym gatunku, z tkanym monogramem Grand Hotelu, mogą stanowić znakomitą ozdobę Państwa łazienki.

PŁASZCZ KĄPIELOWY

Jeśli miękki płaszcz kąpielowy z wyhaftowanym złotą nicią monogramem Grand Hotelu był dla Państwa miłym i wygodnym towarzyszem pobytu, istnieje możliwość jego zakupu i zabrania ze sobą do domu.