Przyjęcia weselne

Wesele to ceremonia, do której ze wzruszeniem sięgamy pamięcią. Grand Hotel w Krakowie poprzez swój charakter i wyjątkową atmosferę, jest idealnym miejscem do organizacji przyjęcia weselnego. Zasobność dawnego pałacu Książąt Czartoryskich w zróżnicowane pod względem wystroju i funkcji luksusowe przestrzenie, pozwala nam zaproponować Państwu różnorodne formy uroczystości weselnych, dostosowane do indywidualnych oczekiwań - od wytwornego balu w klasycystycznej, pastelowej Restauracji Lustrzanej, poprzez ekskluzywne przyjęcie w empirowych wnętrzach w kolorze złota i burgundu Restauracji Piano, po imprezę bardziej kameralną, w dysponującym własnym pomieszczeniem barowym, historycznym Salonie Klubowym.
Gwarantujemy wesele w Krakowie w klimacie luksusu i wyrafinowanej elegancji.
Sala Lustrzana Grand Hotelu, pamiętająca szalone bale okresu dwudziestolecia międzywojennego, opisana w książce Henryka Worcella „Zaklęte Rewiry”, a potem uwieczniona w filmie pod tym samym tytułem - to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych wnętrz Starego Krakowa . Przestronna, nakryta secesyjnym witrażowym dachem, pełna blasku kryształów i lustrzanych odbić, może gościć do 150 osób. Pozostałe sale mogą pomieścić do 40 osób każda.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Państwa przyjęcia. Zatroszczymy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu. Chętnie pomożemy także w poszukiwaniu profesjonalnej obsługi muzycznej, usług fotograficznych i audio-video oraz wynajmie limuzyny lub dorożki.

W prezencie od Hotelu Młoda Para otrzymuje:
nocleg ze śniadaniem do łóżka w pokoju dla Nowożeńców w dniu przyjęcia weselnego. Pary organizujące wesele w Grand Hotelu na długo pozostają w naszej pamięci, dlatego w pierwszą rocznicę ślubu  zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach.
Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i Gościach Młodej Pary - z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne ceny noclegów

Oferta weselna Grand Hotelu ***** na rok 2020

Oferta weselna Grand Hotelu ***** na rok 2021

Kontakt:
Dział sprzedaży
E-mail: marketing@grand.pl
Tel.: 12 424 08 06

GRAND HOTEL KRAKÓW GRAND HOTEL KRAKÓW GRAND HOTEL KRAKÓW
  • GRAND HOTEL KRAKÓW
  • GRAND HOTEL KRAKÓW
  • GRAND HOTEL KRAKÓW
  • GRAND HOTEL KRAKÓW